Dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji środków trwałych, WNiP oraz wyposażania itp.

Przygotowywanie umów i dokumentów pracowniczych, sporządzanie dokumentów pracowników do ZUS itp.

Jesteśmy Biurem proponującym nowoczesne rozwiązania przy prowadzeniu Twojej Firmy.

Ubezpieczenia, Pomoc w zyskaniu Kredytów, Wynajem sali konferencyjnej, Wirtualne biuro, Szkolenia BHP.

Na życzenie klienta sporządzamy raporty dla potrzeb przedsiębiorstwa oraz potrzebne do banków i innych instytucji.

Biuro

Dorax jest licencjonowanym biurem rachunkowym stworzonym przede wszystkim z myślą o firmach rozpoczynających działalność oraz już funkcjonujących na rynku, które mają problemy ze zrozumieniem szeregu obowiązujących przepisów podatkowych. Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów, pomagając im w wyborze właściwej formy opodatkowania oraz sposobu opłacania podatków, które są najbardziej odpowiednie dla prowadzonej przez nich działalności. Zawsze liczymy się ze zdaniem klienta.

Obecnie na rynku powstaje bardzo dużo biur rachunkowych bez licencji i odpowiednich, obowiązkowych i dobrowolnych ubezpieczeń.
Jesteśmy Licencjonowanym Biurem Rachunkowym działającym na Licencji Ministra Finansów nr 11864/2005. Posiadamy ważną obowiązkową polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności z tytułu świadczonych usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej.
Można nas również znaleźć na liście Licencjonowanych Biur Rachunkowych w Warszawie oraz w Centrum Informacji Księgowej.
Właścicielka firmy, Pani Dorota Dybowska, w roku 2005 ukończyła z wynikiem bardzo dobrym Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość oraz uzyskała licencję Ministra Finansów nr 11864/2005. Od 2000 r. pracowała jako samodzielna księgowa-bilansistka. W swojej kilkunastoletniej karierze prowadziła całościową obsługę finansowo-księgową różnych firm począwszy od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, poprzez spółki osobowe, a skończywszy na spółkach kapitałowych, również tych z kapitałem zagranicznym. Przez kilka lat pracowała w biurach rachunkowych na stanowisku menadżera działu pełnej księgowości. Nadzorowała obsługę kilkudziesięciu dużych, różnorodnych spółek. Corocznie uczestniczyła w badaniach sprawozdań finansowych przeprowadzanych przez biegłego rewidenta. Nie jest jej obce przygotowywanie i udział w kontrolach skarbowych. Zdobyte doświadczenie skłoniło ją do otwarcia własnego Biura Rachunkowego.
Pani Dorota to osoba z pasją do księgowości, która zawsze stara się zrozumieć potrzeby klienta i sprostać jego oczekiwaniom.
Pracownicy biura to doświadczeni księgowi, którzy skupiają się na profesjonalnym i indywidualnym podejściu od obsługi powierzonych firm, starając się sprostać wymaganiom stawianym przez klientów.

W naszej pracy wykorzystujemy program księgowy firmy Comarch ERP Optima. Jest to najpopularniejsze w Polsce rozwiązanie przeznaczone dla małych, średnich i dużych firm niezależnie od branży, w której funkcjonują. Program wyróżnia się prostą i intuicyjną obsługą, przejrzystością oraz możliwością zaawansowanego raportowania i dostosowania do bieżących przepisów podatkowych.

Istnieje możliwość wykupienia programu do faktur i przesyłaniu dokumentów w pliku, co wpływa na obniżenie usługi księgowej. Import wyciągów bankowych pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.
 Recepcja czynna 24h na dobę 7 dni w tygodniu oferuje możliwość zostawienia lub odbioru dokumentów o wygodnej dla klienta porze dnia i nocy.
Mamy również możliwość wynajmu wirtualnego biura.
 
Chcesz założyć firmę i nie wiesz jak płacić podatki lub prowadzisz firmę, ale nie jesteś zadowolony z osoby, która prowadzi twoją księgowość?
Zadzwoń i skorzystaj z naszej oferty współpracy!